Vstup pre odborníkov

Nachádzate v časti stránky, ktorá je určená pre odborníkov. Umožňuje využitie viacerých nástrojov, ktoré nie sú k dispozícii na verejnej časti stránky. Na využitie týchto nástrojov je potrebné sa prihlásiť.

PrihlásenieRegistrácia

Na to, aby sme Vás vedeli zaregistrovať od Vás potrebujeme, aby ste boli v našom zozname. Ak tam nie ste, môžete sa pridať tu. Následne nás kontaktujte prostredníctvom e-mailu. Do tela e-mailovej správy prosím uveďte Vaše meno a link na webstránku, na ktorej si môžeme overiť, že e-mailová adresa, z ktorej nám píšete patrí Vám (napríklad sekcia kontakt na Vašom webe alebo akýkoľvek iný overiteľný zdroj).

Ukážky

Pripravili sme pre Vás ukážky stránok, ktorých cieľom je Vám predstaviť rozšírené možnosti.
Po prihlásení budete mať k dispozícii nastavenia, ktoré si možete pozrieť tu .
Váš profil na našej stránke pri nastaveniach zvolených tak ako v predošlej ukážke bude vyzerať nejak takto.
Na ukážkových stránkach sú z bezpečnostných dôvodov (zámerne) vypnuté všetky odkazy - tlačidlá ani linky (okrem navigácie) nebudú fungovať.

Dostupné nástroje

  • Upraviť Váš profil bude od momentu registrácie možné iba po prihlásení. (Nikto okrem Vás nebude môcť zadať požiadavku na zmenu informácií vo Vašom profile.)
  • Váš profil sa bude na stránke po registrácii zobrazovať ako overený.
  • Ak ste prihlásený/á, úpravy vo vašom profile budete môcť robiť bez toho, aby bolo potrebné čakať na ich schválenie administrátorom.
  • Možnosť pridávať do profilu aktuálne oznamy.
  • Možnosť zapnúť hodnotenia spokojnosti od Vašich klientov. Bude možné aj nastavenie ich viditeľnosti, podľa Vašich preferencií - či sa zobrazia verejne alebo budú viditeľné iba pre Vás po prihlásení. (zatiaľ nie je možné nastaviť hodnotenia ako verejne viditeľné, ale všetky Vaše hodnotenia si môžete pozrieť po prihlásení - ďalší vývoj tohto nástroja závisí od Vášho záujmu - ak si prajete možnosť verejných hodnotení na stránke, kontaktujte nás)
  • Rezervačný systém - nástroj, pomocou ktorého si môžu Vaši klienti u Vás objednať termín (bude možné ho vypnúť alebo zapnúť a nakonfigurovať v profile) (pripravujeme/zvažujeme/sledujeme záujem)
  • Možnosť pridať informácie o vzdelaní a praxi - vyplniteľné až po registrácii.(pripravujeme)
  • Čokoľvek ďalšie, o čom nás presvedčíte, že to má zmysel ;).

Vedeli by ste nám pomôcť?

  • Vytvárame zoznam častých problémov, s ktorými ľudia potrebujú pomoc, aby sme vedeli umožniť ľuďom prísť na stránku, vybrať problém a nájsť priamo odborníkov, ktorí s ľuďmi s podobnými problémami pracujú. Podobne sa snažíme dať dokopy aj zoznam psychoterapeutických smerov a rôznych zameraní. - Objavia sa Vám v profile po ich zakliknutí na stránke úprav. Ak Vám v zozname niečo chýba, prosím doplňte (zoznamy sa Vám otvoria po kliknutí na príslušné modré odkazy).
V prípade záujmu o spoluprácu nás prosím kontaktujte.

V prípade, že ste sa našli v našom zozname a neprajete si v ňom byť,prosím kontaktujte nás na hladampsychologa@hladampsychologa.sk. Váš profil bude zo stránky odstránený do 48 hodín.