Toto je ukážka stránky - možnosti, ktoré budete mať po prihlásení. Všetky odkazy na tejto stránke sú zámerne vypnuté, slúži len ako ukážka. Ak máte záujem využiť nižšie zobrazené možnosti, je potrebné, aby ste sa najskôr zaregistrovali.
Ukážka bola naposledy vygenerovaná 10.10.2021 o 18:00 - od vtedy sa mohli udiať zmeny, ktoré tu nie sú viditeľné. Ak si chcete pozrieť ako vyzerá náš ukážkový profil pre neprihláseného používateľa, kliknite sem. Stránku s hodnoteniami si môžete pozrieť tu.

Vitajte

Mgr. Meno Priezvisko (ukážka možností stránky od DVT)

Info & Zameranie

V tejto sekcii sa môžete predstaviť Vašim potenciálnym klientom, napísať o sebe čokoľvek čo uznáte za vhodné, napríklad aké mate vzdelanie, čo je pre Vás pri Vašej práci dôležité a podobne. Pod týmto textom sa zobrazia položky, ktoré zašktnete vo formulári. Pokiaľ nie ste zaregistrovaný/á na našej stránke alebo keď sa prihlásite, zobrazí sa Vám pri tomto popise aj možnosť úpravy.
EMDR psychoterapia arteterapia deti dospelí individuálna psychoterapia
Upraviť
dátum a čas poslednej zmeny údajov: 2021-08-26 10:33:02

Akým problémom sa venuje

Toto je priestor na bližší popis toho, čomu sa venujete, s akými problémami sa na Vás klienti môžu obrátiť. Pod týmto textom sa zobrazia položky, kotré ste zaškrtli vo formulári. Ak vo formulári nejaké oblasti, ktorým sa venujete chýbajú, možete ich doplniť. Pokiaľ nie ste zaregistrovaný/á na našej stránke alebo keď sa prihlásite, zobrazí sa Vám pri tomto popise aj možnosť úpravy.
depresie úzkosti trauma rodinné vzťahy závislosti
Upraviť
dátum a čas poslednej zmeny údajov: 2021-08-26 10:33:02

Nastavenia oznamov

Kliknutím na "Pridať novým oznam" môžete vytvoriť nový oznam.
Pri každom už vytvorenom ozname máte dve možnosti - buď môžete oznam vypnúť alebo zmazať. Vypnutie oznamu znamená, že nebude viditeľný vo vašom profile ale bude možné ho znova zapnúť jedným tlačidlom. Zmazanie oznamu znamená, že k nemu už nebudete mať prístup a odstráni sa z našej databázy - ak budete znova potrebovať ten istý oznam, budete si ho musieť znova napísať.

Toto je ukážka oznamu v profile. Pridávanie oznamov je z bezpečnostných dôvodov možné iba po registrácii.

Zmazať oznam Vypnúť oznam
Môžete si vybrať z viacerých dostupných farieb.

Zmazať oznam Vypnúť oznam
Pridať nový oznam

Súkromné psychologické centrum

Ponúkané služby: poradenská psychológia, psychoterapia

Adresa:

Ulica: Modrá cesta 4
Mesto: Bratislava
PSČ: 82107

E-mail: mailkdemazastihnete@domena.sk

Telefón: +421 900 751 964

Web: https://mojastranka.sk

Spôsob platby: priama platba

Prijíma aktuálne nových klientov?: áno

Upraviť informácie
dátum a čas poslednej zmeny údajov: 2021-09-06 12:34:25

Odstrániť inštitúciu

Ďalšie zariadenie/inštitúcia, v ktorej pracujem

Ponúkané služby: psychoterapia

Adresa:

Ulica: Zelená 4
Mesto: Bratislva
PSČ: 85421

E-mail: statnezariadenie@nieco.sk

Telefón: +421 888 777

Web: https://nejakeinezariadenie.sk

Spôsob platby: VŠZP, Union, Dôvera

Prijíma aktuálne nových klientov?: nie

Upraviť informácie
dátum a čas poslednej zmeny údajov: 2021-09-06 12:37:35

Odstrániť inštitúciu

Pridať inštitúciu.
Ak máte skúsenosť s týmto odborníkom/odborníčkou, môžete mu/jej poslať hodnotenie/odkaz:
Hodnotenia nie sú verejné - vie si ich pozrieť iba odborník, ktorému hodnotenie posielate. Ukladajú sa v našej databáze (výlučne pre účely zobrazenia hodnotenia odborníkovi). Odoslaním hodnotenia nám dávate súhlas so spracovaním odoslaných údajov.
Prosíme Vás aby ste tento formulár neuvyužívali ako spôsob kontaktovania odborníkov - na to prosím využite vyššie uvedené informácie (e-mail/telefón/web).
Poslať hodnotenie:

Nastavenia hodnotení

Ak si neprajete, aby Vám bolo možné poslať hodnotenie, môžete Vypnúť hodnotenia
Pozrite si Vaše hodnotenia

Vedeli by ste nám pomôcť?

(Nižšie uvedené body pochádzajú zväčša z návrhov, ktoré sme dostali v mailoch a vyžadujú súčinnosť s odborníkmi.)
  • Hľadáme niekoho, kto by nám bol ochotný pomôcť s doplnením informácií na úvodnej stránke, nakoľko nie sme odborníci v tejto oblasti. Radi by sme doplnili stránku o informácie, ktoré ľuďom pomôžu pri hľadaní pomoci. Veríme že sa nájde niekto kto by si našiel pár minút a pomohol nám napísať pár slov pre ľudí, ktorým tieto informácie môžu pomôcť. Nakoľko sme však dobrovoľnícky tím, nevieme Vám za to ponúknuť honorár (okrem verejného poďakovania na stránke, prípadne nejakej výpomoci v oblasti IT - pomôžeme s čímkoľvek, čo je v našich silách).
  • Vytvárame zoznam častých problémov, s ktorými ľudia potrebujú pomoc, aby sme vedeli umožniť ľuďom prísť na stránku, vybrať problém a nájsť priamo odborníkov, ktorí s ľuďmi s podobnými problémami pracujú. Podobne sa snažíme dať dokopy aj zoznam psychoterapeutických smerov a rôznych zameraní. - Objavia sa Vám v profile po ich zakliknutí na stránke úprav. Ak Vám v zozname niečo chýba, prosím doplňte (zoznamy sa Vám otvoria po kliknutí na príslušné modré odkazy).
V prípade záujmu o spoluprácu nás prosím kontaktujte.